Vi ser frem til å høre fra deg

Generelt

Generelle henvendelser
+47 33 00 20 00
post@oslofjord.com

Pressekontakt
+47 33 00 20 15 (kun samtaler, ikke sms)
presse@oslofjord.com

Besøk- og postadresse
Oslofjord Convention Center
Oslofjordveien 9
3159 Melsomvik

Salgsavdelingen

 

Joyce-Christine-Andersen-Oslofjord

Joyce Christine Andersen
Head of Sales and Project
+47 918 13 340
joyce.andersen@oslofjord.com

 

Gunnar Fosseng
Sales Manager
+47 930 66 680
gunnar.fosseng@oslofjord.com

Ole Georg Nilsen
Sales Manager
+47 404 11 820
ole.georg.nilsen@oslofjord.com

Finn Bowers

Finn Andrew Bowers
Sales Manager
+47 936 21 633
finn.bowers@oslofjord.com

Heba Farouk

Heba Farouk
Sales Manager
+47 415 05 939
heba.farouk@oslofjord.com

Oda Christine Olsen
Sales Coordinator
+47 938 96 425
oda.olsen@oslofjord.com

Slik kommer du til oss

Se hvordan du kommer til Oslofjord, enten det gjelder å kjøre bil, fly eller annen kollektiv transport.

Les mer